Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie KOMTECH:  “KPMS Maintenance  2.26. – współczesny CMMS jako kompleksowe rozwiązanie dla Działu Technicznego wspierające raporty, audyty  IATF z uwzględnieniem urządzeń mobilnych”.

Firmy produkcyjne stale poszukują sposobów na ulepszenie swoich produktów, zwiększenie sprzedaży i generowanie większych zysków. Postęp technologiczny i coraz większe wymagania klientów, co do oferowanych produktów czy usług sprawiły, że nie jest to jednak tak proste, jak kiedyś. W jaki sposób technologie cyfrowe mogą przyczynić się do wzrostu i poprawy rentowności, których potrzebuje przemysł? Jak wciąż niedoceniane przez większość Służby Utrzymania Ruchu może poprawić zyskowność zakładu? I jak wreszcie w zakładzie zorganizować nie tylko stacjonarnie, ale też i mobilnie pracę Działu Technicznego tak aby była ona zsynchronizowana z kalendarzem miała łatwy dostęp do magazynu i miała wpływ na niezachwianą ciągłość produkcji? I jak wreszcie w łatwy sposób zarządzać posiadanymi danymi tak aby móc przewidywać przyszłość?

Na te i wiele innych pytań wraz z praktycznymi ćwiczeniami przeprowadzonymi pod okiem wyspecjalizowanych ekspertów możesz uzyskać odpowiedź podczas uczestnictwa w szkoleniu „KPMS Maintenance – współczesny CMMS jako kompleksowe rozwiązanie dla Działu Technicznego wspierające raporty, audyty IATF z uwzględnieniem urządzeń mobilnych”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu KOMTECH poświęconemu zagadnieniom i problemom działu technicznego. To doskonała okazja do poznania praktycznych rozwiązań przeznaczonych dla Służb Utrzymania Ruchu i Działów Technicznych oraz nawiązania relacji i wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk zarówno w swojej branży jak i między branżowych pomiędzy uczestnikami szkolenia.

Szkolenie KOMTECH nie skupia się na suchej teorii i nudnych wykładach, ale koncentruje się na tym, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe. W agendzie znajdą się takie tematy jak współczesne narzędzia do zgłaszania awarii, współpraca z działem produkcji a co za tym idzie minimalizacja odwiecznego konfliktu między działowego, elastyczna produkcja, doświadczenia klienta i usługi SMART, planowanie czy wreszcie raportowanie jak i analiza danych.

Szkolenie KOMTECH jest przeznaczone dla liderów, kierowników i managerów firm produkcyjnych.  Z uwagi na praktyczny charakter spotkania, podczas jednego szkolenia może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników.  Podczas szkolenia przeanalizujemy najczęściej spotykane problemy i case, z którymi boryka się SUR. Skupimy się nie tylko na rzeczach łatwych, ale też postaramy się rozwiązać sytuacje bez wyjścia. A wszystko po to by Służby Utrzymania Ruchu mogły wykazać jak duży wpływ mają na ciągłość produkcji i zyskowność zakładu.

TEMATYKA SZKOLENIA:

1. Kartoteka i dokumentacja – maszyny i części krytyczne.

2. Narzędzia do zgłaszania awarii – eskalacja powiadomień o awariach i wyliczanie wskaźników efektywności (MTTR, MTTF, MTTB).

3. Planowanie przeglądów i przypomnienie o przeglądach.

4. Raportowanie stanów przeglądu pod audyt.

5. Magazyn i zamówienia:

  • wykaz części zamiennych do maszyn krytycznych;
  • Definiowanie części krytycznych i wykaz stanów minimalnych.

6. Aplikacja mobilna KPMS SMART – jako standard CMMS XXI wieku.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 500 zł.  

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu, który potwierdzi Państwa wiedzę i profesjonalizm w zakresie nowoczesnych rozwiązań systemowych w Dziale Technicznym czy Służbach Utrzymania Ruchu.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy Komtech Sp. z o.o. w Radomiu.

ZAPISY TRWAJĄ DO 10 MARCA 2023

OSOBY ZAINTERESOWANE SZKOLENIEM PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY.

Komtech Sp. z o.o.

tel. 48 / 33 111 00
tel. kom.  721397581

dsm@komtech.pl

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!