Historia Firmy

Firma Komtech Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1986 roku. Przez przeszło 37 lat firma ewoluowała wraz z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło jej wysoką pozycję wśród integratorów systemów informatycznych i dostawców wysokiej klasy biznesowych rozwiązań IT. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb Klientów funkcjonujących w nieustannie zmieniającym się otoczeniu.

Komtech stawia na kompleksową i długotrwałą współpracę skoncentrowaną na zrealizowaniu celów biznesowych Klienta oraz zapewnieniu obsługi serwisowej. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszych Specjalistów oraz świadczeniu szerokiego zakresu usług konsultingowych, doradczych, programistycznych, wdrożeniowych i integracyjnych a także doskonałej opiece powdrożeniowej i serwisowej nasi Klienci mają pewność, że realizowane projekty będą idealnie dopasowane zarówno do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, jak i potrzeb biznesowych.

Dodatkowo jako partnerzy czołowych producentów dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania własne oraz wysokiej klasy niezawodne produkty i technologie najlepszych Vendorów.

To właśnie tak szeroko rozumiana współpraca pozwala nam przez lata realizować zaawansowane projekty informatyczne, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla dużych i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów.