Kariera

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania dla firm z sektora przemysłowego i firm z sektora ubezpieczeniowego. Skupiamy się na rozwoju i utrzymywaniu rozwiązań dla tych firm.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim ludzi chcących się uczyć i rozwijać. Cenimy sobie chęć rozwoju oraz motywację naszych pracowników. Oczekujemy na kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze programowania aplikacji bazodanowych jest wybraną ścieżką rozwoju.

Przyjazna atmosfera i Zero dyskryminacji

Firma Komtech Sp. z o.o. zatrudnia osoby pozytywnie nastawione do życia, dlatego panuje tu niepowtarzalna kultura organizacyjna, której podstawą jest otwartość, zaufanie pomiędzy pracownikami, ich samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone działania. Komtech sp. z o.o. to firma z tradycjami, gdzie  każdy może odnaleźć swoje miejsce. Nie uznajemy żadnego rodzaju dyskryminacji. Przy rekrutacji kierujemy się przede wszystkim najwyższymi umiejętnościami kandydatów i rozpatrujemy ich bez względu na płeć, niepełnosprawność, wiek, rasę, religię czy narodowość. Dla nas liczy się potencjał ludzki każdego Pracownika.