Praktyki i Staże Absolwenckie

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest start młodych ludzi w życie zawodowe, Komtech Sp. z o.o. organizuje praktyki studenckie i staże absolwenckie. Staramy się przygotować zakres zadań i środki do ich wykonania, tak by student miał możliwość wykazania się aktywnością, pomysłowością i pracowitością, a także miał możliwość pozyskania doświadczeń praktycznych.

Komtech stawia na młodych ludzi, którzy często przez brak doświadczenia są niedoceniani na naszym rynku pracy. My wiemy, że należy im dać szansę zdobycia wiedzy praktycznej a w zamian otrzymamy pracowników, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w życie zawodowe właśnie w naszej firmie.

Czas trwania stażu jest okazją do zdobycia inspirujących doświadczeń zawodowych poprzez udział w realizacji rzeczywistych projektów informatycznych.

Aby móc starać się o otrzymanie praktyki, należy przesłać swoje CV – zredagowane pod kątem kierunku wykształcenia, posiadanych umiejętności oraz zainteresowań. Najlepsi stażyści otrzymują propozycję dalszej współpracy z naszą firmą.