Nasza misja

Od 1986 roku misją firmy Komtech jest pomoc w rozwoju oraz usprawnianiu procesów biznesowych naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zdobytym doświadczeniem i stale pogłębianą wiedzą dzielimy się i wspomagamy naszych Klientów, doradzając wykorzystanie technologii najlepiej dostosowanej do wymagań Ich biznesu.

Tworzymy rozwiązania informatyczne na miarę potrzeb i wymagań biznesowych naszych Klientów, uczestnicząc w Ich sukcesach przy podnoszeniu efektywności oraz konkurencyjności. Realizacja tak ambitnej misji wymaga przestrzegania przez nasz Zespół wyznaczonych zasad:

  • specjalizacja – zajmujemy się ściśle zdefiniowanymi grupami zagadnień, w zakresie których jesteśmy wiodącymi dostawcami (rozwiązania dla sektora przemysłowego, rozwiązania dla sektora ubezpieczeniowego, tworzenie i integracja aplikacji oraz infrastruktura sprzętowa i wirtualizacja);
  • koncentracja – skupiamy się na ciągłym rozwoju i poszerzaniu kompetencji w zakresie rozwiązań dla sektora przemysłowego i sektora ubezpieczeniowego;
  • konsekwencja – przestrzegamy ustaleń dotyczących specjalizacji i koncentracji oraz konsekwentnie realizujemy postawione cele i zadania. Konsekwentna realizacja obranej misji oraz programu rozwoju zapewniły nam wysoką pozycję wśród dostawców rozwiązań dla sektora przemysłowego i sektora ubezpieczeniowego oraz dostawców wysokiej klasy biznesowych rozwiązań IT.