Podpisana została umowa na wdrożenie systemu z firmą KPS FOOD ZAKŁAD DROBIARSKI

Kryterium wyboru było wieloletnie doświadczenie firmy Komtech w branży spożywczej oraz lokalizacja firmy w centralnej Polsce.

System docelowo ma być wdrożony w większości zakładów KPS FOOD (wdrożenie wielozakładowe). Bardzo duża liczba pracowników KPS FOOD będzie korzystała głównie z aplikacji mobilnej KOMTECH – KPMS SMART wykorzystującej smartfony i ipady. Ta nowoczesna forma obsługi systemu klasy CMMS cieszy się coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów i zdobywa coraz większe ich zaufanie.

Firma podjęła decyzję o wdrożeniu systemu KPMS nie tylko w celu poprawy jakości pracy w dziale UR, ale też w celu panowania nad magazynem. W tym aspekcie firma Komtech wykonała szereg modyfikacji systemu, tak aby dopasować moduł KPMS Magazyn do specyfikacji pracy KPS Food. Pracownicy mają łatwy dostęp do niezbędnej dokumentacji, prowadzonej w formie elektronicznej.

KPS Food Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych Zakładów Drobiarskich w Polsce stawiający na Jakość, Bezpieczeństwo Żywności, pełną kontrolę procesu w połączeniu z oczekiwaniami Klientów wobec produktów i obsługi.  Firma łączy te cele dzięki połączeniu innowacyjnego parku maszynowego i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.