Zawarcie umowy w zakresie wdrożenia systemu KPMS Maintenance (Komtech Production Maintenance System).

Werner Kenkel Sp.  o.o. to producent tektury falistej, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym oraz materiałów POS (Point of Sale: stendy, ekspozytory, displaye). Na terenie Polski, firma posiada trzy zakłady produkcyjne: w Krzycku Wielkim oraz Bochni k. Krakowa . Wytwarzane produkty dostarczane są do ponad 600 firm w kraju i za granicą.

Aby spełnić wymogi narzucane przez rynek, Werner Kenkel podjęła decyzję o wdrożeniu systemu zarządzającego utrzymanie ruchu – KPMS Maintenance (Komtech Production Maintenance System) na 8 liniach w Krzycku Wielkim oraz na 5 liniach w Bochni.

Celem wdrożenia jest szczegółowa ewidencja oraz analiza wszystkich zleceń awaryjnych, a także automatyczne generowanie, nadzór i realizacja harmonogramów przeglądów.   Aby spełnić powyższe założenia system KPMS Maintenance został zintegrowany z funkcjonującymi w zakładach systemami:

  • Klasy MES – PC Topp w zakresie zgłaszania awarii (KPMS Zgłoszenia) oraz automatycznego potwierdzenia gotowości maszyny do pracy,

Klasy ERP- MS Dynamics AX  w zakresie importu danych o wydaniu części do zleceń wraz z informacją o ich kosztach.