Podpisana została umowa na wdrożenie systemu KPMS Maintenance oraz KPMS OEE (Rejestracja Czasu Pracy Maszyn i Danych Produkcyjnych).

Firma wykorzystuje system KPMS Maintenance mający na celu poprawę efektywności pracy Działu Utrzymania Ruchu. System zapewnia zgłaszanie awarii z poziomu przeglądarki www, a jednocześnie umożliwia podgląd i kontrolę stanu prac serwisowych. Moduł przyczynił się do poprawy komunikacji pomiędzy Produkcją a Utrzymaniem Ruchu, co znacznie  skróciło czas reakcji na usunięcie awarii/ usterki.

Dodatkowo Adamed wykorzystuje KPMS OEE służący do rejestrowania czasu pracy maszyn i danych produkcyjnych. Firma otrzymuje szczegółowe informacje ile godzin przepracowała dana maszyna, jak często występowały przestoje. Dzięki zastosowaniu KPMS OEE firma otrzymuje dokładne informacje o efektywności pracy maszyn i urządzeń.

Adamed Pharma S.A. to jedna z największych polskich firm farmaceutyczno – biotechnologicznych, która dostarcza produkty lecznicze dostępne zarówno na receptę jak i bez recepty. Dodatkowo firma  specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków.