Szanowni Państwo.

Firma Komtech Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl bezpłatnych webinariów z systemu ATHENA.  “System ATHENA Zarządzanie i Konfiguracja MaszynCZĘŚĆ I MODUŁ DOKUMENTACJA, MODUŁ SERWISOWY.”

Termin: 26.03.2024. godz. 13.00-14.00

Głównym celem cyklu webinariów będzie znalezienie odpowiedzi na pytanie jak radzić sobie z problemami dotyczącymi wyprodukowanych maszyn, ich serwisem, organizacją pracy serwisantów, zbieraniem zgłoszeń od Klientów czy tworzeniem rejestru zleceń. Zaprezentujemy też jak sprawnie przeprowadzić ich obsługę oraz jak na bieżąco raportować wyniki pracy ekip serwisowych rozproszonych w różnych lokalizacjach.

W części pierwszej skupimy się na module dotyczącym dokumentacji do maszyn oraz module serwisowym.

Podczas webinarium postaramy się omówić szczegółowo wszelkie możliwości jakie dają moduły systemu Athena odpowiedzialne za dokumentację techniczną i serwis maszyn. Omówimy jak w systemie Athena w łatwy sposób prowadzić nadzór nad dokumentacją techniczną, która jest zgromadzona w jednym miejscu w strukturze drzewiastej i jak tą dokumentację udostępniać Klientom. Z kolei w module serwisowym zastanowimy się jak planować prace serwisowe, jak tworzyć harmonogramy prac do wykorzystania przez serwisantów i jak je monitorować. Moduł serwisowy to też bieżąca komunikacja między Klientem i serwisem (możliwość zgłaszania problemów – projektowych, produktowych, podczas eksploatacji maszyn) bądź pomiędzy zgłaszającym, a rozwiązującym zlecenie (przesłanie rozwiązania, wymiana informacji, planowanie nowego zlecenia etc.)    Moduły mogą działać niezależnie od siebie.

W trakcie spotkania omówimy takie funkcjonalności systemu jak:

  • Moduł Dokumentacja – który służy do wprowadzania i przeglądania dokumentacji do maszyn, udostępniania jej wybranym użytkownikom lub grupom użytkowników.
  • Moduł Serwisowy (Zlecenia, Zgłoszenia, Aplikacja Mobilna) – który pozwala na zaplanowanie instalacji maszyny u Klienta, wskazanie w jakim terminie ma się ona odbyć i jakie zadania należy wykonać na miejscu. Dział Serwisowy może w ten sposób być informowany o postępach i ewentualnych problemach zaistniałych podczas wyjazdu. Po wykonaniu instalacji to Klient może zgłaszać zauważone usterki do maszyny.

Webinarium odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. W celu otrzymania linku umożliwiającego dołączenie do spotkania prosimy o kontakt: dsm@komtech.pl