Szanowni Państwo,

Firma Komtech Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne webinarium: “System klasy CMMS nie tylko lokalnie – mobilne rozwiązania dla Działu Technicznego“.

Termin: 30.11.2023 r. godz. 13.00-14.00

Podczas webinarium pokażemy narzędzie, która umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do głównych funkcji systemu niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Narzędzie, które wykorzystuje bezpieczne metody komunikacji, dzięki czemu niezależnie od tego czy jej użytkownik znajduje się w hali produkcyjnej i korzysta z połączenia Wi-Fi czy znajduje się w innym zakładzie i połączony jest z siecią za pośrednictwem VPN, ma dostęp do kluczowych informacji i funkcjonalności z ekranu swojego smartfona.

Podczas webinarium dokonamy porównania metod tradycyjnych, gdzie zgłoszenie następuje z poziomu komputera z metodą nowoczesną, która umożliwia korzystanie ze smartfona czy tabletu. Działania zaprezentujemy na naszych autorskich rozwiązaniach KPMS Maintenance oraz aplikacji mobilnej KPMS SMART, które są częścią systemu klasy CMMS. Ponadto zastanowimy się czy i w jakim stopniu omawiane metody mają wpływ na efektywność działań Służb Utrzymania Ruchu.

Podczas webinarium omówimy następujące zagadnienia:

  • Zgłoszenia zadań (np. awaria, usterka, przezbrojenie, regulacja, itp.)
  • Podgląd wykazu aktualnych prac (trwające awarie, realizowane przeglądy, zamknięte zadania, itp.)
  • Powiadomienia (push, SMS, email)
  • Delegowanie zadań i przydzielanie prac
  • Raportowanie wykonanych prac (czas pracy, opis, zdjęcia, przyczyny awarii, zużyte części, itp.)
  • Podgląd stanów magazynowych (także z innych zakładów / lokalizacji) wraz z wizualizacją indeksów (zdjęcia, schematy, itp)
  • Dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń, linii produkcyjnych i innych obiektów.

Webinarium odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. W celu otrzymania linku umożliwiającego dołączenie do spotkania prosimy o kontakt: dsm@komtech.pl