Szanowni Państwo,

Firma Komtech Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na bezpłatne webinarium: ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM TECHNICZNYM.

Termin: 11.05.2023r. godz. 13.00-14.00

W tym miesiącu porozmawiamy o tym jaki wpływ na skuteczność działań Służb Utrzymania Ruchu oraz Produkcji ma zarządzanie magazynem. Zaproponujemy optymalne rozwiązania w oparciu o nasz autorski system KPMS Magazyn będący częścią systemu klasy CMMSKPMS Maintenance.

Podczas webinarium postaramy się omówić szczegółowo wszelkie możliwe zagadnienia dotyczące narzędzia KPMS Magazyn, które może być eksploatowane jako samodzielny system magazynowy lub moduł wspierający działanie innych elementów systemu KPMS takich jak: magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla systemu CMMS, magazyn surowców i zasobów produkcji dla systemu MES lub APS czy magazyn narzędzi lub wyposażenia dla modułu KPMS NW. KPMS Magazyn to narzędzie, które może wspomagać zarządzanie magazynem technicznym i / lub magazynkami podręcznymi. Na podstawie danych archiwalnych, minimalnych/maksymalnych stanów magazynowych czy zaplanowanych zadań, istnieje możliwość określania braków w magazynach i automatyczne przesyłanie wyznaczonemu pracownikowi listy towarów do zamówienia od dostawców.

W trakcie spotkania omówimy:

  • Jak dążyć do prawidłowego zbilansowania stanów magazynowych, aby utrzymać je na minimalnym poziomie?
  • W jaki sposób utrzymać optymalne zapasy części zamiennych/ wyposażenia pracowników na magazynie?
  • Jak powiązać stany magazynowe z planowanymi przeglądami maszyn?
  • Jak powiązać stany magazynowe z zapotrzebowaniem i zamówieniami części zamiennych?
  • Jak prowadzić elektroniczną dokumentację zasobów (rysunki techniczne, zdjęcia, schematy itp.)?
  • Jak usprawnić przyjęcia, wyszukiwanie oraz wydanie części?

Webinarium odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. W celu otrzymania linku umożliwiającego dołączenie do spotkania prosimy o kontakt:

iwona.bak@komtech.pl 

piotr.kococik@komtech.pl