Firma

Nowoczesne i kompleksowe rozwiązania klasy CMMS, MES oraz dotyczące Audytów, Dokumentacji i Reklamacji

O FIRMIE

Istniejąc na rynku od 1986 roku, nieustannie pomagamy przedsiębiorstwom w utrzymaniu wysokiej wydajności pracy. Specjaliści naszej firmy Komtech proponują najlepsze na rynku informatyczne systemy zarówno dla sektora przemysłowego jak i sektora ubezpieczeń Dostarczamy autorskie oprogramowanie, w tym przede wszystkim KPMS, które dzięki swojej elastyczności można z łatwością skonfigurować pod kątem zarządzania konkretnymi procesami biznesowymi. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych rozwiązań IT!

Do kogo kierowane są nasze systemy?

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw z szeroko pojętego sektora przemysłowego. Korzystanie z systemów informatycznych używanych nowoczesnych zakładach produkcyjnych niesie za sobą liczne korzyści. Przede wszystkim zwiększyć wydajność pracy przy jednoczesnej optymalizacji jej kosztów.

Dostarczane przez nas rozwiązania IT dla branży przemysłowej umożliwiają zarządzanie m.in.:

  • Działem Techniczny,
  • Działem Utrzymania Ruchu,
  • Działem Produkcji,
  • Działem Magazynowym,
  • Działem Zarządzania Jakości,
  • Laboratorium.

Jednocześnie w Komtech mamy nowoczesne oprogramowanie przeznaczone dla firm związanych z rynkiem ubezpieczeń oraz programistów.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego specjalista firmy Komtech przedstawi wszystkie możliwości naszych nowoczesnych systemów Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby jego biznesu i dopasowując pod ich kątem funkcjonalność rozwiązań informatycznych. Skutecznie pomagamy rozwijać się przedsiębiorstwom, czego najlepszym dowodem są liczne, zdobyte przez nas wyróżnienia.

0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych projektów
0
Zdobytych wyróżnień
0
Nasze rozwiązania w innych krajach